Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
  • BANER 3
  • Ban
  • BANER4
  • BANER
  • 22
  • BANER 2

Haftem zajmujemy się od 12 lat. Firma rozpoczęła działalność od produkcji haftów zaprojektowanych w celu zaspokojenia potrzeb firm działających w branży bhp, a następnie realizując w kolejnych latach hafty dla przemysłu odzieżowego jak i klientów indywidualnych.

 

Wyczuwając potencjał haftu jako narzędzia komunikacji, nadano mu życie do produkcji szerokiej gamy spersonalizowanych haftów, stosowanych w sektorze promocji, sportu i odzieży roboczej.

 

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w kraju jak i za granicą, maksymalna jakość i umiejętność rozwiązywania najróżniejszych potrzeb to kluczowe punkty naszego sukcesu.

 

Nasze doświadczenie zaowocowało tym iż klienci mogą liczyć na niestandardowe projekty i pomysły wykraczające poza normalne standardy pracy.
Łącząc kunszt i nowoczesną technikę, oferujemy również porady stylistyczne.

 

Dzięki naszym skomputeryzowanym systemom jesteśmy w stanie opracować każdy rodzaj haftu i zrealizować go za pomocą naszych maszyn wielogłowicowych.
Wykonujemy haft możliwy dla każdego rozmiaru i do 15 różnych kolorów nici.

 

Podejmując współpracę z naszym zespołem możesz być pewien, iż dostarczymy ci

najbardziej odpowiedniego rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią i akceptację. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję politykę prywatności